Будь ласка, ознайомтеся зі змінами в нашій Політиці використання даних.
Дізнатися більше
OK Закрити

Пазли-карти

Мапа Європи
Мапа Європи
180 грн.
Історична мапа України
Історична мапа України
180 грн.
Флора і фауна України
Флора і фауна України
180 грн.

Рідко коли можна знайти цікавіше заняття, ніж пазли. Діти і дорослі різного віку із задоволенням збирають їх, створюючи красиві картини. А якщо захоплююча розвага несе в собі повчальний момент? Педагоги і вихователі всього світу вже переконалися, що гра допомагає дитяті краще пізнавати світ і вивчати всі його особливості. Саме тому купити пазли-карти від Uteria – правильне рішення. Батьки можуть проводити час разом з дитям, складаючи тематичний пазл і отримуючи нові знання.

Компанія Uteria займається виробництвом карт-пазлов, використовуючи лише натуральні, екологічно чисті матеріали. Чіткість зображення, висока якість друку дозволяє отримати повноцінну картинку, а розмір сегментів дозволяє збирати їх дітям від 3х років.

Карти-пазли представлені колекцією:

  • історична карта України – дозволяє вивчити розвиток регіонів, познайомитися з пам'ятниками архітектури і культурними діячами, узнати, де розташовані самі древні поселення, кургани і фортеці;
  • карта Європи – дасть можливість в ігровій формі познайомитися зі всіма державами, узнати їх основні характеристики і особливості, а так само зрозуміти, який історичний вплив вони зробили на сучасний світ;
  • флора і фауна України – цікавий спосіб познайомити дитяти з представниками рослинного і тваринного світу нашої країни, вивчити ареали проживання і зрозуміти, як залежить зникнення деяких видів від діяльності людини.

Карти Uteria дозволяють весело проводити час. Захоплююче заняття підійде не лише дітям, але зацікавить і батьків. Виконані з якісного картону, компактні і яскраві, вони зручно розміщуються на столі або підлозі. Купити пазли-карти в інтернеті-магазині недорого можна онлайн, оформивши замовлення за декілька хвилин. Стежите за нашими оновленнями – колекція поповнюватиметься.

Переваги фірмової продукції Uteria:

  • безпека;
  • захопливість;
  • розвиток когнітивних навиків і дрібної моторики;
  • пізнавательність.

Ціна на пазли-карти вказана на сторінці вибраного товару. Сплатити замовлення можна зручним способом, а доставка здійснюється за вказаною вами адресою. Жителі Києва мають можливість забрати покупку з пункту самовивозу.