Шановні покупці! У зв'язку з епідемією коронавируса послуга самовивозу не працює. Всі замовлення обробляються в звичайному режимі.

Керамічні конструктори Aedes Ars

Конструктори – один з різновидів розвиваючих іграшок для дітей. Всі вони прекрасно формують дрібну моторику, просторове, логічне, творче мислення, тренують терпіння, посидючість і акуратність. Залежно від розміру деталей, конструктори призначені для дітей різного віку, щоб забезпечити максимальну безпеку під час гри. Якщо ваше дитя мріє стати архітектором або просто любить збирати різні будови, то магазин Uteria пропонує вам дивний і оригінальний набір. Керамічний конструктор Aedes Ars створений іспанською компанією для дітей від 10 років. Його особливість – наявність особливих деталей: цегли, черепиці, облицювальної плитки, максимально відповідних натуральним. Конструктори Aedes Ars відрізняються прекрасною деталізацією і повністю повторює відомі пам'ятники архітектура, внесена до списку ЮНЕСЬКО. Для зручності збірки використовується дерев'яна основа і картонний макет, з нанесеним на нього малюнком. Конструктор із справжньої цегли не можна розібрати, після завершення роботи він є цілісною конструкцією, яка служить відмінним декоративним елементом для будь-якого приміщення. Для зручності переміщення, виробник помістив модель на картонну підкладку. Щоб почати роботу, вам знадобляться кусачки, лінійка, косинець, наждачний папір. Всі елементи збираються за допомогою спеціального клею – він безпечний для здоров'я і легко змивається з шкіри. У комплекті набору ви знайдете покрокову інструкцію з малюнками і фотографіями для максимальної зручності. Після закінчення збірки використовуйте дрібнозернистий наждачний папір для шліфовки поверхонь і стиків. 

Виробник випускає конструктор цегельної кладки з кераміки для новачків і дослідних майстрів, різниця між якими в кількості комплектуючих деталей. В середньому на модель висотой 30-35 см знадобиться близько 10 годин роботи. Як бачите, це копітке заняття личить для дітей, здатних терпляче і акуратно займатися збиранням дрібних елементів. Якщо ваше дитя виявило бажання пограти з таким набором, запропонуйте йому свою допомогу – на перших порах вона згодиться, та і вам буде цікаво зайнятися такою незвичайною творчістю. 

Іспанський дитячий конструктор «Едес Арс» випускається наступними серіями:

  • замки – налічує 17 моделей, розраховані на дослідних «архітекторів»;
  • історичні будівлі – включає 16 конструкцій, які підійдуть як початківцям, так і просунутим «будівельникам»;
  • мости – 4 моделі з живописним оформленням, що імітує водну поверхню;
  • маяки;
  • церкви;
  • сільські будинки. 

Купити конструктор з цегли в Києві можна в нашому інтернеті-магазині. Широкий вибір моделей і вигідні ціни привернуть вашу увагу. Ми здійснюємо доставку товару по всій території України, а жителям Києва доступна послуга самовивезення з пункту видачі. Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом.