Facebook Pixel

Історія Uteria

Uteria» – молода українська компанія з власним виробництвом в місті Тернопіль. Ми розробляємо та виробляємо унікальні карти-пазли з якісного екологічно чистого картону. <
Завдяки високій точності відбитків і якості виробництва всі частини (пазли) мапи  легко трансформуються у готову карту, яку цікаво складати і досліджувати довколишній світ. 
 
Карти-пазли Uteria  об’єднують гру з розвитком і навчанням, захоплюють уяву дітей на тривалий час. Полегшують запам’ятовування, розвивають кругозір дітей за допомогою ігрового методу складання частин в карти-пазли країн та частин світу. 
 
Їх можна складати власноруч, з друзями, з мамою чи татом. Це час, який ви проводите разом зі своїми дітьми, спілкуєтесь з ними, показуєте приклад і ділитесь своїми знаннями. 
 

Ми розпочинаємо колекцію з трьох карт-пазлів: 

 

Uteria: унікальні 3D карти-пазли

«Історична мапи України»

яка демонструє найцікавіші сторінки з історії нашої держави – давні кургани і поселення перших племен, фортеці, православні собори, місця видатних битв, пам’ятки архітектури і садово-паркового мистецтва, а також видатних особистостей, пов’язаних із певним регіоном. За допомогою мапи Ви зможете простежити історію українських земель від 3 тис. до Р.Х. і до наших днів.

Купити

 

 

Uteria: унікальні 3D карти-пазли

«Флора і фауна України»

яка наочно демонструє як найбільш поширені, так і рідкісні види рослин і тварин України. Значна частина з них занесена до Червоної книги України та охороняється рядом міжнародних конвенцій, а також культивується і вирощується в заповідниках та природних парках України. Мапа допоможе вам дізнатися про найбільш поширені види флори і фауни в степах, лісах та горах України, а також найцікавішу інформацію про кожен із цих видів.

Купити

 

 

Uteria: унікальні 3D карти-пазли

«Мапа Європи»

Історична та політична карта-пазл Європи наочно демонструє розташування всіх європейських держав та їх головні характеристики – столиці, прапор, площу та населення. Окрім цього, ви маєте змогу дізнатися про головні історичні події Європи, які справили свій вплив на формування цієї частини світу. Окремо виділено монархічні держави та держави-члени Європейського союзу.

Купити

 

І це тільки початок. Найближчим часом колекція поповниться новими картами-пазлами інших частин і країн світу. 

Карти-пазли Uteria приємні на дотик, компактні і легко збираються на столі. Вони елегантні і виготовлені з якісного екологічно чистого картону, який перевірений європейськими лабораторіями і застосовується, також, у виробництві дитячих книжок. 

Карти-пазли Uteria – чудовий оригінальний подарунок для дітей будь-якого віку від 3х років, що розвиває уяву, просторове мислення, допитливість, пам’ять, вміння концентрувати увагу, вчить посидючості і доводити розпочату справу до завершення. Під час захоплюючої цікавої гри дитина складає з картонних пазлів мапу, вивчає її і пізнає нову для себе інформацію. 

 

 

Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на конструктивні рішення, зовнішній вигляді (дизайн), креслення виробів та товарів, які виробляє, представляє, пропонує для продажу та здійснює продаж ТОВ «Южпромгруп», належать виключно підприємству ТОВ «Южпромгруп». Немайнові права авторів продукції, яку представляє ТОВ «Южпромгруп», належать цим авторам відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права». Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності, які належать ТОВ «Южпромгруп», буде припинено власником цих прав відповідно до адміністративного, кримінального та цивільного законодавства України.