Facebook Pixel
Будь ласка, ознайомтеся зі змінами в нашій Політиці використання даних.
Дізнатися більше
OK Закрити

Акварельні фарби

В данной категории нет товаров.

Акварельні фарби користуються популярністю серед дітей і дорослих. Займаючись з дитям, ми хочемо, щоб всі атрибути для творчості були якісними і безпечними. Медова акварель не містить важких металів і шкідливих фарбників, в її склад входить розчин кукурудзяного клею і «солодкі» добавки – патока або цукор. Натуральні речовини безпечні для здоров'я, а пігмент легко змивається зі шкіри. У нашому інтернеті-магазині ви зможете недорого купити набір акварельних фарб Gearsy Art. Доступна ціна, висока якість виробу дозволить вам розвивати творчі і інтелектуальні здібності, весело проводити час всією сім'єю за цікавим заняттям. 

Акварельні фарби для дітей зазвичай випускаються наборами по 24, 12, 6 кольорів. Оптимальна їх кількість дасть можливість поєднати розважальну і повчальну програму, готуючи дитяти до школи. Основна гамма дозволить комбінувати відтінки, створюючи натуралістичні живописні пейзажі, фантастичні світи. Використовувати акварель можна як малятам від трьох років, так і дорослим – вона не вимагає особливих знань або умінь. При цьому дуже поважно приділити увагу пензликам. Набори дитячих фарб ними не укомплектовані, тому їх потрібно купувати додатково. Як правило, для малювання використовують натуральну щетину: поні, білка, колонок, але підходить і синтетика.

Якщо ви початкуючий художник або хочете відкрити вашому маляті дивний світ акварельного живопису, то на перших етапах медові фарби стануть справжнім помічником.  

Основними їх перевагами є:

  • легкість;
  • можливість створювати безліч повітряних відтінків;
  • безпека;
  • доступна вартість. 

Акварель використовують не лише дітки, але люблять застосовувати професійні художники і студенти спеціалізованих університетів. Особливість фарби в тому, що вона дозволяє створювати багатошаровий живопис без рельєфу. При цьому на якість малюнків вартість набору не впливає – можна створювати повноцінні картини і економити бюджет. 

Купити акварель в Києві можна онлайн в нашому магазині. У каталозі є набори по 6 і 12 кольорів. Якщо у вас виникнуть питання відносно ціни або характеристик виробів, ви можете задати їх нашим консультантам.